شرکت لنوو به تازگی اعلام کرده که از دو نمایشگر جدید تحت عناوین ThinkVision P32u و ThinkVision X24 رسما رونمایی می‌کند.

در مجاورت برگزاری یکی از رویدادهای بزرگ و هیجان‌انگیز به نام CES 2018 هستیم. در این مراسم، شرکت‌های مختلف تکنولوژی با محصولات جدید خود حاضر می‌شوند. در این میان انتظار داریم که بعضی از شرکت‌ها با نمایشگرهای جدید به این رویداد پا بگذارند و لنوو هم احتمالا یکی از نماینده‌های مقتدر این میدان خواهد بود؛ چراکه این شرکت به تازگی اعلام کرده که دو محصول رده‌بالا در چنته دارد که دو مانیتور با اسامی ThinkVision P32u و X24 در سبد محصولات آینده‌ی این شرکت هستند.

P32u مانیتور ۳۲ اینچی رده‌بالا با پهنای بسیار کم است. این نمایشگر کم حاشیه بوده؛ بطوری که به نظر می‌رسد تمام نمایشگر را صفحه نمایش دربر گرفته است. P32u از رزولوشن ۴K و پورت ورودی و خروجی تاندربولت ۳ بهره می‌برد. اگر سیستم شما توانایی پشتیبانی از نمایشگر ۴k را دارد، می‌توانید چند مانیتور لنوو را به هم متصل کنید.

لنوو X24 هم یک نمایشگر فول اچی‌دی مجهز به فناوری فول‌ اچ‌دی است که ۹۶ درصد از فضای رنگی sRGB را پوشش می‌دهد. این نمایشگر هم پهنای کمی دارد و از این بابت، دست کمی از مدل رده‌بالای P32u ندارد.

ThinkVision P32u احتمالا با قیمت ۱۳۴۹ دلاری در ماه مارس ۲۰۱۸ در اختیار علاقمندان قرار می‌گیرد. نمایشگر ThinkVision X24 هم قرار است از ماه ژانویه امسال با قیمت ۲۴۹ دلار عرضه شود.